ODJAVA PREHRANE:   03 / 757 36 31 _____________________________________________________________________________________________________________________
 

Učitelji

Učitelji so dosegljivi v času odmorov na telefonski številki 03 757 36 45. 

IME IN PRIIMEK RAZREDNIK/POUČUJE PREDMET GOVORILNE URE POGOVORNE URE
Adrijana Potočnik 1. a, VV Loče

sreda,

0. ura

po dogovoru
Ana Kovačič

druga strokovna oseba v 1. a,

JV OŠ Loče, OPB 3 OŠ Loče

po dogovoru po dogovoru
Mateja Kamplet

2. b,

JVV Loče

sreda,

0. ura

po dogovoru
Nada Vodovnik

2. a,

JVV LOČE

ponedeljek

4. ura

po dogovoru

Andreja

Pučnik

3. a,

VV Loče

sreda,

4. ura

po dogovoru
Silvija Kuzman

4. a,

JVV LOČE, angleščina 4. a

ponedeljek,

5. ura

po dogovoru
Anuška Berdnik

3. b,

JVV LOČE

    sreda,

3. ura

po             dogovoru
Iva Gorinšek

5. a,

OPB 3 LOČE, VV Loče

po dogovoru po dogovoru
Andreja Rečnik

 5. b,

JVV LOČE

ponedeljek,

3. ura

po dogovoru
Barbara Vezjak

9. a,

matematika  6. a, 8. in 9. razred,

OPB Loče, Lefo (hitro računanje)

torek,

3. ura

po dogovoru
Andrej Gumzej

9. b,

ŠPO dečki 9. a in 9. b, ŠPO dečki 8. a in 8. b, ŠPO dečki 7. a in 7. b, ŠPO dečki 6. a, ŠPO 5. a in obvezni izbirni predmeti IŠP, IŠS,ŠZZ

ponedeljek,

2. ura

po dogovoru
Vesna Hmelak

8. a,

zgodovina od 6. do 9. razreda,  IP turistična vzgoja, OPB JERNEJ

četrtek,

3. ura

po dogovoru
Ines Potočnik

matematika 6. b, 7. a in b,

8. in 9. razred, logika

torek,

5. ura

po dogovoru
Alenka Ungar Dietinger

7. b,

angleščina 7. a, 7. b, 8. ab, 9. ab, španščina 1, OPB Loče, JV Loče

sreda,

0. ura

po dogovoru
Katja Jošt

7. a,

slovenščina od 6. do 9. razreda,

izbirna predmeta retorika in šolsko novinarstvo

torek,

6. ura

sreda,

6. ura

Alenka Tajnikar

angleščina 1. a, 1. e, 2. a, 2. b, 2. j, 3. a, 3. b, 3. e, 3. j, 4. j, 4. e, 5. a,

5. b, pohodniški krožek,

ekokrožek, angleška bralna značka

četrtek,

2. ura

po dogovoru
Vesna Celcer Pečovnik

8. b,

geografija, DKE, izbirni predmet kmetijska dela, OPB OŠ Loče

petek,

2. ura

po dogovoru
Maja Štefanič

6. b,

gospodinjstvo 6. a in 6. b, naravoslovje 6. b, 7. a in 7. b, biologija 8. a in 8. b, OPB Jernej, JVV Loče, vodja šolske prehrane, izbirna predmeta sodobna priprava hrane in načini prehranjevanja

sreda,

4. ura

petek,

1. ura

Ines Leskovar šolska knjižnica, upravljavka učbeniškega sklada OŠ Loče, sorazrednik 7. a po dogovoru po dogovoru

Zvonko

Kramaršek

fizika, tehnika in tehnologija, izbirni predmet obdelava gradiv – kovine po dogovoru po dogovoru
Andreja Robič

matematika 8. r.,

OPB Loče

po dogovoru po dogovoru
Tina Lavrinc

sorazrednik 6. b,

ŠPO deklice 9. ab, ŠPO deklice

8. ab, ŠPO deklice 7. ab, ŠPO deklice 6. a, ŠPO 5. a, ŠPO 5. b,

obvezni izbirni predmeti IŠP, ŠZZ, ŠSP, neobvezni izbirni predmet ŠPORT (4. r., 5. r.)

četrtek,

4. ura

po dogovoru
Svetlana Klemenčič

razrednik 6. a,

slovenščina 6. b, 7. a, 8. ab, 9. ab, dodatni in dopolnilni pouk za 6. in  7. razred, gledališki krožek

sreda,

1. ura

po dogovoru
Marinka Habjan Škrinjar

angleščina  6. r., 8. r. in 9. r.,

obvezni izbirni predmet nemščina 7. r., neobvezni izbirni predmet nemščina 4.–6. r., dodatni pouk

sreda,

1. ura

po dogovoru
Mateja  Manadalys

specialna pedagoginja,

sorazrednik 9. b

po dogovoru po dogovoru
Katarina Tiršek svetovalna delavka, pomočnica ravnateljice (1. 9. do 30. 11. 2021) po dogovoru po dogovoru
Vlasta Zorc

sorazrednik 8. a,

likovna umetnost od 6. do 9. r. v OŠ Loče in OŠ Vitanje,

izbirni predmet likovno snovanje za učence od 7. r. do 9. r., OPB Jernej

sreda,

2. ura

po dogovoru
Nataša Koprivnik pedagoginja, pomočnica ravnateljice (od 1. 12. 2021) po dogovoru po dogovoru
Karmen Leskovar glasbena umetnost, pevski zbor, OPB Loče po dogovoru po dogovoru
Uroš Hren računalništvo v OŠ Loče in izbirni predmet UBE, MME, NIP računalništvo po dogovoru po dogovoru
Metka Ambrož Bezenšek

kemija 8. a in 8. b,

ravnateljica

po dogovoru po dogovoru
Darja Fijavž

naravoslovje 6. a,

biologija 9. a in b, kemija 9. a in b

ponedeljek,

3. ura

po dogovoru
Danica Strmšek

2. razred POŠ Žiče,

angleščina 2. r. POŠ Žiče,

OPB Žiče, pravljični krožek Žiče

po dogovoru po dogovoru
Katja Kozjan

1. razred POŠ Žiče,

OPB Žiče

po dogovoru po dogovoru
Mira Javornik

vodja POŠ Žiče,

3. in 4. razred POŠ Žiče

petek,

0. ura

po dogovoru
Dušanka Pokorn OPB Žiče po dogovoru po dogovoru
Tanja Kohne

druga strokovna delavka v

1. razredu POŠ Žiče, slovenščina (književnost) 4. E in 4. J, JV POŠ Žiče, OPB ŽIČE, računalniške urice

po dogovoru po dogovoru
Irena Skutnik OPB  Loče po dogovoru po dogovoru
Katja Polanec 1. in 2. razred POŠ Jernej, VV POŠ Jernej, računalniške urice po dogovoru po dogovoru
Erika Sevšek

3. in 4. razred POŠ Jernej,

vodja POŠ Jernej, športno-pohodniški krožek

po dogovoru po dogovoru
Sanja Mlakar Matković zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru
Maja Godec zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru
Sara Muha zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru
Maja Hercog zunanja strokovna delavka po dogovoru po dogovoru

 
 
 
Dostopnost